9 září, 2020

KROUŽKY PRAHA 2

HUDEBNÍČEK

Jak již název napovídá, jedná se o hudební kroužek, který vede pan učitel Michal Křístek, který v minulosti působil jako profesionální hudebník. V hudebníčku se děti seznámí mimo jiné s historií hudby, s hudebními nástroji a styly, rytmem, intonací a interpretací. Ale to hlavní, co děti získají v hudebníčku je láska k hudbě. Láska, která je v téměř každém z nás a čeká jen na probuzení a rozvinutí. Děti sami jsou aktivními účastníky, ať už se jedná jednat o “orchestr” Orffových nástrojů, či “pěvecký sbor” malých sopránků a altů. Ruku v ruce s hudebním základem kroužku, se v kroužku rozvíjí také motorika, kognitivní schopnosti, předmatematické dovednosti, či paměť a konečně i sociální cítění.

ŠIKOVNÉ RUČIČKY

Kroužek vede rodilá mluvčí ze spojených států amerických Hannah a probíhá výhradně v anglickém jazyce. Kroužek je zaměřen na tvořivé činnosti, které probouzí bohatou dětskou fantazii, rozvíjejí jemnou motoriku, soustředění a spolupráci. Děti si vyzkouší mnoho výtvarných technik, ať už z klasického ranku – malování, stříhání, lepení, či z náročnějších technik – lepení tavnou pistolí, gravírování, malování voskem a mnoho dalších. Děti se také seznámí s různými druhy materiálů, u kterých na vlastní kůži poznají jejich vlastnosti, přednosti, ale i limity.

POHÁDKOVÉ NOCI

Potřebujete si odpočinout, zajít do divadla nebo na dobrou večeři? Využijte nočního hlídání s bohatým programem pro Vaše děti. Jeden pátek v měsíci Vám naše škola umožní bezstarostně si užít večer! A o Vaše děti bude skvěle postaráno:-) Vítání jsou i sourozenci dětí či jejich kamarádi.

Zábavný program 18:30 – 10:00
Pro děti od 2 let do 8 let
Strava a nápoje
Každý večer na jiné téma
Soutěže, bojovky, tvoření
Zkušení instruktoři