Listopad 29, 2018

LIDÉ PRAHA 2

RADKA WIRTHOVÁ

ředitelka

RADKA WIRTHOVÁ

ředitelka

Absolvovala jsem na Katedře primární pedagogiky Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Práce s dětmi mě těší už devět let. Starala jsem se o děti v jeslích, učila na základní škole a působila jako ředitelka ve škole mateřské. Díky své praxi v oblasti vzdělávání vím, že jsem na správném místě a moje práce má smysl. Volný čas ráda trávím s rodinou a přáteli, cestuji a hraji na klavír.

IDA SMÉKALOVÁ

provozní manažerka

IDA SMÉKALOVÁ

provozní manažerka

Vystudovala jsem Fakultu humanitních studií Karlovy Univerzity v oboru Občanský sektor. Jsem matka dvou kluků a manažerka. V rámci profesní dráhy jsem řídila zejména projekty v oblasti vzdělávání. Ráda pracuji pro děti i s dětmi, vedla jsem soukromé jesličky a jsem atestovaná chůva. Dělám právě to, co dělám, protože mě baví smysluplná práce. , chodím do přírody a trávím čas s rodinou a přáteli.

HANNAH CRAFT

učitelka

HANNAH CRAFT

učitelka

Jmenuji se Hannah a jsem rodilá mluvčí z Mississippi. Před časem jsem se přestěhovala do Česka, prožila zde úžasný rok a cítím, že by se Praha mohla stát mým druhým domovem. Před svým příchodem do České republiky jsem úspěšně absolvovala studium na univerzitě v oboru řečové a sluchové vědy. Při studiu jsem pracovala s mnoha dětmi různého věku. Děti jsem milovala vždy, ale postupně se stala práce s nimi mojí skutečnou vášní. Moc mě baví mě být jejich prostředníkem při poznávání a pochopení okolního světa. Ve svém volném čase ráda čtu a píšu básně. Miluji cestování, pobyt v přírodě a také vaření.

ESTER KAŠTÁNKOVÁ

učitelka

ESTER KAŠTÁNKOVÁ

učitelka

Práci s dětmi různých věkových kategorií se věnuji již 7 let. Vystudovala jsem předškolní a mimoškolní pedagogiku a učila jsem děti ve školkách i na základní škole. Mám zkušenosti s vedením zájmových aktivit jak v České republice, tak z Anglie. K dětem uplatňuji trpělivý, respektující přístup a vnímám trávení času s nimi jako vzájemně obohacující. Mým největším zájmem je hudba, zejména hra na klavír a flétnu.

MICHAL KŘÍSTEK

učitel

MICHAL KŘÍSTEK

učitel

Od dětství jsem se pohyboval v hudebním prostředí. Vystudoval jsem hudební gymnázium a Pražskou konzervatoř obor zpěv a působil jako operní sólista. Se synovým vstupem do lesní školky jsem měl možnost tam působit jako dobrovolník. Zjistil jsem, že jsem mnohem šťastnější u dětí, než v divadle. Doplnil jsem si vzdělání a působil též jako zástupce ředitelky. Vytvořil jsem celoroční vzdělávací systém etikety pro děti předškolního věku. Mojí vášní krom hudby jsou knihy zejména pak beletrie, filozofie, psychologie a politika.

KATEŘINA FIALOVÁ

učitelka

KATEŘINA FIALOVÁ

učitelka

Odjakživa jsem ráda mezi lidmi a dětmi obzvlášť. Proto jsem se rozhodla s nimi i pracovat. V bakalářském studiu jsem absolvovala obory Psychologie a speciální pedagogika, v současné době pokračuji magisterském studiu psychologie. S dětmi si ráda zpívám, čtu, chodím na výlety, ale ještě radši s nimi dělám různé hlouposti, protože je ve mně také kus dítěte. Kromě lidí mám v oblibě kočky (s jednou trojnohou bydlím) a květiny (hlavně pokojové, které mi z bytu dělají zahradu).

ANHELINA ŠESTÁKOVÁ

učitelka

ANHELINA ŠESTÁKOVÁ

učitelka

Ač jsem původem z Ukrajiny téměř od narození žiji v Praze. Vystudovala střední školu a pokračuji na vysoké škole se zaměřením na managament a ekonomii. Vedle studia jsem však našla zalíbení a prostor pro seberealizaci v práci s dětmi a doplnila si vzdělání i v tomto oboru. Děti jsou pro mě inspirací, obohacují mě a dodávají energii. Záleží mi na tom, aby se se mnou cítily vždy komfortně, bezpečně a abych jim předala i já něco ze sebe. Ve volném čase ráda cestuji, čtu nebo trávím čas v přírodě.

JULIE MĚCHUROVÁ

pomocná asistentka

JULIE MĚCHUROVÁ

pomocná asistentka

Můj vztah k dětem je od raných let velice vřelý. Pravě proto každoročně jezdím na dětské tábory, kde již po řadu let působím jako vedoucí. Aktuálně studuji na Newton College podnikání a management. Školka EduArt je místo, kde jsem šťastná a ráda pomáhám dotvářet prostředí, kam se děti s radostí vrací a harmonicky se vyvíjejí. Při práci s dětmi kladu důraz na týmovou spolupráci a především zodpovědnost. Ve volném čase se věnuji cestování, fotografování a výletům do přírody.

ADÉLA STEJSKALOVÁ

učitelka, logopedka

ADÉLA STEJSKALOVÁ

učitelka, logopedka

Jako malá jsem chtěla být učitelkou, ale při studiu jsem se dostala k logopedii, která mě uchvátila. Spojuje vše, co mám ráda: práci s dětmi, pocit, že předávám něco hezkého, a že někomu pomáhám. Většina lidí má logopedii spojenou s příjemnými vzpomínkami, jako místo, kam si chodili hrát, a tak to má podle mě být. Absolvovala jsem obor psychologie a speciální pedagogika na Univerzitě Karlově. Mám moc ráda zvířata a přírodu. Doma chovám 4 osmáky degu, což jsou neskutečně zábavní tvorečkové a dobří kamarádi.

JITKA HADRAVOVÁ

hospodyně

JITKA HADRAVOVÁ

hospodyně

Jsem matkou již dospělé dcery, ale doba, kdy jako malá objevovala svět, byla nejkrásnější. A to je důvod, proč čtyři a půl roku pracuji pro ty nejmenší a jsem mezi nimi šťastná. Ve volném čase čtu, pěstuji orchideje, v létě na chalupě bylinky a toulám se po lese.