9 září, 2020

LIDÉ PRAHA 4

ADÉLA STEJSKALOVÁ

ředitelka

ADÉLA STEJSKALOVÁ

ředitelka

Jako malá jsem chtěla být učitelkou, ale při studiu jsem se dostala k logopedii, která mě uchvátila. Spojuje vše, co mám ráda: práci s dětmi, pocit, že předávám něco hezkého, a že někomu pomáhám. Většina lidí má logopedii spojenou s příjemnými vzpomínkami, jako místo, kam si chodili hrát, a tak to má podle mě být. Absolvovala jsem obor psychologie a speciální pedagogika na Univerzitě Karlově. Mám moc ráda zvířata a přírodu. Doma chovám 4 osmáky degu, což jsou neskutečně zábavní tvorečkové a dobří kamarádi.

VERONIKA ZÁMEČNÍKOVÁ

učitelka a vedoucí kroužků

VERONIKA ZÁMEČNÍKOVÁ

učitelka a vedoucí kroužků

Kladný vztah k dětem mě provází od raného věku a proto jsem i vystudovala střední pedagogickou školu. Hned po maturitě jsem začala pracovat jako učitelka v mateřské škole. Během této doby jsem absolvovala kurzy dětské jógy a první pomoci a dokončila jsem studium na vysoké škole v obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Krom práce ve školce organizuji letní tábory a vedu pohybové kroužky pro děti. V současné době věnuji čas hlavně svým dvěma dcerám, se kterými vymýšlíme výlety do přírody a spoustu jiných aktivit.

SIMONA KURUC

učitelka

SIMONA KURUC

učitelka

Už na základní škole jsem toužila být paní učitelkou. V průběhu své vzdělávací dráhy jsem se zaměřila na jazyky, získala mezinárodní odborný certifikát a začala vyučovat angličtinu Helen Doron. Ve výuce se specializuji se na děti od jednoho roku do sedmi let. Zároveň jsem začala vést kroužek angličtiny i v mateřské škole. Práce s dětmi mě velmi baví a těší mne, když jim jsem být dobrou kamarádkou, se kterou mohou poznávat svět. Ve školce EduArt jsem pracuji na pozici asistent pedagoga a věnuji se dále odbornému vzdělání. Ve svém volném čase nejraději relaxuji a cestuji. Jsem velkou milovníci zvířat. Krom psa a kočky chovám i papouška.

TEREZA ŠTĚRBOVÁ

učitelka

TEREZA ŠTĚRBOVÁ

učitelka

Již od útlého věku jsem chodila hlídat děti do domácností, což mi pomohlo se naučit s nimi komunikovat a vnímat jejich potřeby. Během bakalářského studia na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsem se k práci s dětmi po menší pauze opět vrátila a v tu chvíli mi došlo, že bych se jim chtěla věnovat budoucnu naplno. Začala jsem se tedy vzdělávat v této oblasti a doplnila si vzdělání. Práce s dětmi mě naplňuje optimismem a radostí, jsem jim ráda oporou a pomocí při jedné z prvních socializací v jejich životě. Ráda je inspiruji, ale zároveň jsou děti i inspirací pro mě. Ve svém volném čase sportuji a radost z pohybu bych chtěla dětem předávat dál ve formě cvičení, tanečků, procházek a hraní her.

ANNA ISSOVÁ

učitelka

ANNA ISSOVÁ

učitelka

Být paní učitelkou je to nejcennější a nejpřirozenější, co mě potkalo. Práce učitelky předškolních dětí totiž spojuje vše, co mi v životě přináší největší radost a co ho obohacuje o smysl na všech úrovních. Ze všeho nejraději se s dětmi směji, zpívám, hraji na hudební nástroje, čtu a v neposlední řadě jim naslouchám, diskutuji s nimi o všem, co mají na srdci a nechávám se inspirovat. Má práce je mi zároveň koníčkem, a že ji mohu současně vykonávat i studovat, považuji za další z jejich nesporných výhod. V budoucnu bych své studium předškolní a mimoškolní pedagogiky ráda obohatila o speciální pedagogiku.

TAYLOR LEWIS

asistentka pedagoga

TAYLOR LEWIS

asistentka pedagoga

Jmenuji se Taylor a pocházím z Kalifornie v USA. Na University of California, Santa Barbara jsem studovala obor psychologie a získala bakalářský titul. Poté jsem se přestěhovala do Prahy, kde žiji od roku 2019. Jsem z velké rodiny a nejstarší ze třech sourozenců. Co se týká mé praxe s dětmi, mám zkušenosti s hlídáním dětí. Děti mi do života přináší energii a radost, což je důvod, proč s nimi chci pracovat a věnovat se jim. Naplňuje mě děti učit, vést, vnímat a pozorovat, jak se rozvíjejí, rostou a jsou zvídavé. To vše je pro mne velmi obohacující a stejně jako já se snažím učit je, ony učí mě. Děti jsou pro nás všechny velkou inspirací a každý den nám připomínají, abychom byli stejně přítomní, hraví a upřímní, jako jsou ony.

KATEŘINA TYBURCOVÁ

chůva

KATEŘINA TYBURCOVÁ

chůva

Jmenuji se Kateřina, vyrostla jsem a celou dobu žiji v Praze. Již v dospívání jsem měla sklon pomáhat a pečovat o ostatní. Díky studijnímu oboru jsem získala vzdělání a praxi ve zdravotní, výživové a sociální péči o děti v MŠ a seniory. Věnovala jsem se aktivitám pro rodiny s dětmi a působila jako cvičitelka zaměřená na děti. Touha pro bližší práci s dětmi mě vedla k osobnímu rozvoji a profesní kvalifikaci v oblasti výchovného vzdělávání.Děti jsou v mém životě důležitou součástí a radost v jejich očích je nejkrásnější odměnou. Volné chvíle trávím se svou rodinou. Společně využíváme každé roční období pro sport, turistiku či relaxaci.

NIKOLETA DEMČÁKOVÁ

stážistka

NIKOLETA DEMČÁKOVÁ

stážistka

Jsem původem ze Slovenska a do Prahy jsem přijela v roce 2016. Momentálně dokončuji své studium oboru psychologie na University of New York Prague. V rámci odborné stáže ve školce EduArt jsem zjistila, že práce s dětmi je to, co mě v životě naplňuje. Děti jsou pro mě zdrojem nekonečné energie, pozitivity a tvořivosti, protože každý den strávený s nimi je jedinečný. K mým zálibám patří kreslení, focení, čtení knih a procházky s mým pejskem.

LADISLAVA SVOBODOVÁ

hospodyně

LADISLAVA SVOBODOVÁ

hospodyně

Po většinu života jsem pracovala ve školce jako kuchařka a vařit pro děti je opravdu radost. Jsem ráda, že mohu vypomoci i ve škole EduArt. Miluji přírodu a zvířata. Doma se staráme o dva pejsky a a dva papoušky. Také mám ráda práci na zahradě, které se věnuji na naší chatě, která se nachází v nádherném prostředí vysočiny.