9 září, 2020

LIDÉ PRAHA 4

ADÉLA STEJSKALOVÁ

ředitelka

ADÉLA STEJSKALOVÁ

ředitelka

Jako malá jsem chtěla být učitelkou, ale při studiu jsem se dostala k logopedii, která mě uchvátila. Spojuje vše, co mám ráda: práci s dětmi, pocit, že předávám něco hezkého, a že někomu pomáhám. Většina lidí má logopedii spojenou s příjemnými vzpomínkami, jako místo, kam si chodili hrát, a tak to má podle mě být. Absolvovala jsem obor psychologie a speciální pedagogika na Univerzitě Karlově. Mám moc ráda zvířata a přírodu. Doma chovám 4 osmáky degu, což jsou neskutečně zábavní tvorečkové a dobří kamarádi.

VERONIKA ZÁMEČNÍKOVÁ

učitelka a vedoucí kroužků

VERONIKA ZÁMEČNÍKOVÁ

učitelka a vedoucí kroužků

Kladný vztah k dětem mě provází od raného věku a proto jsem i vystudovala střední pedagogickou školu. Hned po maturitě jsem začala pracovat jako učitelka v mateřské škole. Během této doby jsem absolvovala kurzy dětské jógy a první pomoci a dokončila jsem studium na vysoké škole v obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Krom práce ve školce organizuji letní tábory a vedu pohybové kroužky pro děti. V současné době věnuji čas hlavně svým dvěma dcerám, se kterými vymýšlíme výlety do přírody a spoustu jiných aktivit.

SIMONA KURUC

učitelka

SIMONA KURUC

učitelka

Už na základní škole jsem toužila být paní učitelkou. V průběhu své vzdělávací dráhy jsem se zaměřila na jazyky, získala mezinárodní odborný certifikát a začala vyučovat angličtinu Helen Doron. Ve výuce se specializuji se na děti od jednoho roku do sedmi let. Zároveň jsem začala vést kroužek angličtiny i v mateřské škole. Práce s dětmi mě velmi baví a těší mne, když jim jsem být dobrou kamarádkou, se kterou mohou poznávat svět. Ve školce EduArt jsem pracuji na pozici asistent pedagoga a věnuji se dále odbornému vzdělání. Ve svém volném čase nejraději relaxuji a cestuji. Jsem velkou milovníci zvířat. Krom psa a kočky chovám i papouška.

TEREZA ŠTĚRBOVÁ

učitelka

TEREZA ŠTĚRBOVÁ

učitelka

Již od útlého věku jsem chodila hlídat děti do domácností, což mi pomohlo se naučit s nimi komunikovat a vnímat jejich potřeby. Během bakalářského studia na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy jsem se k práci s dětmi po menší pauze opět vrátila a v tu chvíli mi došlo, že bych se jim chtěla věnovat budoucnu naplno. Začala jsem se tedy vzdělávat v této oblasti a doplnila si vzdělání. Práce s dětmi mě naplňuje optimismem a radostí, jsem jim ráda oporou a pomocí při jedné z prvních socializací v jejich životě. Ráda je inspiruji, ale zároveň jsou děti i inspirací pro mě. Ve svém volném čase sportuji a radost z pohybu bych chtěla dětem předávat dál ve formě cvičení, tanečků, procházek a hraní her.

MARIE NOVÁKOVÁ

učitelka

MARIE NOVÁKOVÁ

učitelka

Již jako malá jsem milovala vymýšlení her a zábavy pro mladší sourozence. Postupem času jsem si udělala animátorský kurz a bez váhání jsem se přihlásila na SOŠ předškolní pedagogiky a dále na VŠ s oborem Sociální pedagogiky. Při studiu jsem začala pracovat jako paní učitelka ve školce a uvědomila si, že tato práce s dětmi mě velmi obohacuje a naplňuje. Ráda s nimi tvořím a mám radost, když jsou šťastné a vidím jejich nadšení a spokojenost. Ráda sportuji, chodím do přírody, mám ráda hudbu a umění.

MICHAELA MÍKOVÁ

asistentka pedagoga

MICHAELA MÍKOVÁ

asistentka pedagoga

Když jsem byla malá, byla jsem hodně společenská a dokonce jsem při hrách s ostatními dětmi ze sousedství založila vlastní dětský klub. Už od mých raných let mi bylo tedy jasné, že jednou chci pracovat s dětmi! Proto jsem také absolvovala studium psychologie se zaměřením na školní psychologii. Stát se součástí chodu a kolektivu mateřské školy je pro mě obohacujícím a osvěžující zážitkem. Věřím, že mám dětem co nabídnout a že na ně přenáším své nadšení pro vzdělávání. Též miluji hudbu a umění obecně. Snažím se to vnést do každodenní rutiny a v EduArtu mě můžete zahlédnout s kytarou, klávesami nebo v ruce se štětcem!

LUCIE PŘEVRÁTILOVÁ

pomocná asistentka

LUCIE PŘEVRÁTILOVÁ

pomocná asistentka

Kladný vztah k dětem mě provází celý život. Jedny z prvních pracovních zkušenosti jsem nasbírala v anglické školce a školní družině. Nasbírané zkušenosti jsem bohatě uplatnila i při výchově mých dvou, dnes už dospělých, dcer. Pravidelně jsem se věnovala dětem též na dětských táborech a školkách v přírodě. Práce s těmi nejmenšími a sledování toho, jak se vyvíjejí a mění, mi přináší radost a potěšení, stejně tak jako být členem EduArt týmu.

LADISLAVA SVOBODOVÁ

hospodyně

LADISLAVA SVOBODOVÁ

hospodyně

Po většinu života jsem pracovala ve školce jako kuchařka a vařit pro děti je opravdu radost. Jsem ráda, že mohu vypomoci i ve škole EduArt. Miluji přírodu a zvířata. Doma se staráme o dva pejsky a a dva papoušky. Také mám ráda práci na zahradě, které se věnuji na naší chatě, která se nachází v nádherném prostředí vysočiny.