9 září, 2020

LIDÉ PRAHA 4

IVETA BORECKÁ

ředitelka

IVETA BORECKÁ

ředitelka

Již během studia na Univerzitě Karlově jsem začala pracovat v mateřské škole. V rámci příprav programu pro děti jsem mohla uplatnit své koníčky – hru na flétnu, výtvarné schopnosti i zpěv, kterému jsem se v dětství dlouhá léta věnovala v pěveckém souboru Bambini di Praga. A neposlední řadě i znalost angličtiny, dovršené získáním certifikátu TEFL. Později jsem si doplnila vzdělání o předškolní a mimoškolní pedagogiku.
Velmi ráda cestuji, miluji přírodu a zvířata a všechny tyto pozitivní podněty se snažím předávat i mým malým svěřencům, kterým se snažím být nejen učitelkou, ale i kamarádkou, na kterou se děti mohou vždy s důvěrou obrátit o radu či pomoc s jejich obavami či starostmi.
I to je jeden z důvodů, proč se v budoucnu chci nadále věnovat dětské psychice, psychologii, výchově a vzdělávání.

KRISTÝNA KADLECOVÁ

učitelka

KRISTÝNA KADLECOVÁ

učitelka

Už na základní škole jsem věděla, že se chci v profesním životě věnovat dětem. Absolvovala jsem obor sociální činnost, který mě naučil pečovat o ty nejmenší. Pokračovala jsem studiem speciální pedagogiky. Dětem se snažím vždy porozumět a vnímat jejich potřeby, protože není krásnější odměny, než štěstí a radost v dětských očích.
Pracovat s dětmi je pro mě velkým životním naplněním, a proto jsem vděčná za to, že mohu působit jako paní učitelka ve školce a provázet děti jednou z prvních etap jejich života.
Volný čas ráda trávím s rodinou a kamarády, ale také čtením knih a cestováním.

LUCIE PŘEVRÁTILOVÁ

pomocná asistentka

LUCIE PŘEVRÁTILOVÁ

pomocná asistentka

Kladný vztah k dětem mě provází celý život. Jedny z prvních pracovních zkušenosti jsem nasbírala v anglické školce a školní družině. Nasbírané zkušenosti jsem bohatě uplatnila i při výchově mých dvou, dnes už dospělých, dcer. Pravidelně jsem se věnovala dětem též na dětských táborech a školkách v přírodě. Práce s těmi nejmenšími a sledování toho, jak se vyvíjejí a mění, mi přináší radost a potěšení, stejně tak jako být členem EduArt týmu.

SIMONA KURUC

asistentka pedagoga

SIMONA KURUC

asistentka pedagoga

Už na základní škole jsem toužila být paní učitelkou. V průběhu své vzdělávací dráhy jsem se zaměřila na jazyky, získala mezinárodní odborný certifikát a začala vyučovat angličtinu Helen Doron. Ve výuce se specializuji se na děti od jednoho roku do sedmi let. Zároveň jsem začala vést kroužek angličtiny i v mateřské škole. Práce s dětmi mě velmi baví a těší mne, když jim jsem být dobrou kamarádkou, se kterou mohou poznávat svět. Ve školce EduArt jsem pracuji na pozici asistent pedagoga a věnuji se dále odbornému vzdělání. Ve svém volném čase nejraději relaxuji a cestuji. Jsem velkou milovníci zvířat. Krom psa a kočky chovám i papouška.

JANA ŠKACHOVÁ

hospodyně

JANA ŠKACHOVÁ

hospodyně

Jsem a matka již dávno odrostlých dvou dětí a babička čtyř vnoučat. V produktivním věku jsem pracovala v automobilovém průmyslu jako prodejce. Nyní v důchodu vím, že není nic povzbuzujícího a naplňujícího, než dětské žvatlání a smích. Proto jsem v prostředí školky moc ráda. Mezi mé záliby patří samozřejmě má vnoučata, pejsek a výlety po Česku na kole (dnes již elektrokole).

ADÉLA STEJSKALOVÁ

učitelka, logopedka

ADÉLA STEJSKALOVÁ

učitelka, logopedka

Jako malá jsem chtěla být učitelkou, ale při studiu jsem se dostala k logopedii, která mě uchvátila. Spojuje vše, co mám ráda: práci s dětmi, pocit, že předávám něco hezkého, a že někomu pomáhám. Většina lidí má logopedii spojenou s příjemnými vzpomínkami, jako místo, kam si chodili hrát, a tak to má podle mě být. Absolvovala jsem obor psychologie a speciální pedagogika na Univerzitě Karlově. Mám moc ráda zvířata a přírodu. Doma chovám 4 osmáky degu, což jsou neskutečně zábavní tvorečkové a dobří kamarádi.