Září 9, 2020

LIDÉ PRAHA 4

IVETA BORECKÁ

ředitelka

IVETA BORECKÁ

ředitelka

Již během studia na Univerzitě Karlově jsem začala pracovat v mateřské škole. V rámci příprav programu pro děti jsem mohla uplatnit své koníčky – hru na flétnu, výtvarné schopnosti i zpěv, kterému jsem se v dětství dlouhá léta věnovala v pěveckém souboru Bambini di Praga. A neposlední řadě i znalost angličtiny, dovršené získáním certifikátu TEFL. Později jsem si doplnila vzdělání o předškolní a mimoškolní pedagogiku.
Velmi ráda cestuji, miluji přírodu a zvířata a všechny tyto pozitivní podněty se snažím předávat i mým malým svěřencům, kterým se snažím být nejen učitelkou, ale i kamarádkou, na kterou se děti mohou vždy s důvěrou obrátit o radu či pomoc s jejich obavami či starostmi.
I to je jeden z důvodů, proč se v budoucnu chci nadále věnovat dětské psychice, psychologii, výchově a vzdělávání.

ALENA DVORSKÁ

učitelka

ALENA DVORSKÁ

učitelka

Studium na střední pedagogické škole jsem si vybrala proto, že mě od malička lákal svět vzdělávání a péče o děti. Nejvíce mě naplňuje práce s těmi úplně nejmenšími, proto jsem absolvovala kurz chůvy pro děti od jednoho do tří let. V naší školce trpělivě a přátelsky pečuji o jesličkové děti. Děti jsou v mém životě velmi důležité, sama jsem dvojnásobnou maminkou. Ve volném čase ráda čtu, cestuji, oddávám se hudbě a především se věnuji svým dětem a pejskovi.

KRISTÝNA KADLECOVÁ

učitelka

KRISTÝNA KADLECOVÁ

učitelka

Už na základní škole jsem věděla, že se chci v profesním životě věnovat dětem. Absolvovala jsem obor sociální činnost, který mě naučil pečovat o ty nejmenší. Pokračovala jsem studiem speciální pedagogiky. Dětem se snažím vždy porozumět a vnímat jejich potřeby, protože není krásnější odměny, než štěstí a radost v dětských očích.
Pracovat s dětmi je pro mě velkým životním naplněním, a proto jsem vděčná za to, že mohu působit jako paní učitelka ve školce a provázet děti jednou z prvních etap jejich života.
Volný čas ráda trávím s rodinou a kamarády, ale také čtením knih a cestováním.